پایگاه جبهه جهادگران مجازی محلی برای اجتماع جهادگران جبهه مجازی . tag:http://cjfc.mihanblog.com 2020-08-04T22:54:45+01:00 mihanblog.com این سند جنایت آمریکاست 2011-11-22T12:16:38+01:00 2011-11-22T12:16:38+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3463 م ک پلیس آمریکا به تسلیحات جنگی مسلح می‌شود! بر اساس یک تحقیق انجام شده توسط روزنامه آمریکایی هافینگتون پست، آمریکا طی 30 سال گذشته شاهد افزایش چشمگیر نظامی‌گری در نیروهای پلیس خود بوده است. این نظامی‌گری بیشتر توسط تیم‌های عملیات ویژه موسوم به SWAT انجام شده که تحت لوای مبارزه با مواد مخدر فعالیت می‌کنند و از ورود بلکه حمله به منازل مردم بدون اطلاع آنها ابایی ندارند.
پلیس آمریکا به تسلیحات جنگی مسلح می‌شود!

بر اساس یک تحقیق انجام شده توسط روزنامه آمریکایی هافینگتون پست، آمریکا طی 30 سال گذشته شاهد افزایش چشمگیر نظامی‌گری در نیروهای پلیس خود بوده است. این نظامی‌گری بیشتر توسط تیم‌های عملیات ویژه موسوم به SWAT انجام شده که تحت لوای مبارزه با مواد مخدر فعالیت می‌کنند و از ورود بلکه حمله به منازل مردم بدون اطلاع آنها ابایی ندارند.

]]>
دانلود/نشریه اینترنتی "زن غربی را آزاد کنید" 2011-08-08T10:03:19+01:00 2011-08-08T10:03:19+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3483 مرگان ازغدی کاری از گروه رسانه جبهه جهادگران مجازی   نشریه اینترنتی "زن غربی را آزاد کنید" با فرمت PDF حجم: 1.8 مگا بایت http://www.pic.iran-forum.ir/images/xki1fwbblzx4fd10id3.pdf   اگر لینک بالا مشکل داشت، از این جا دانلود کنید: http://www.islamupload.ir/user_uploads/iummorgan1cc1f/xki1fwbblzx4fd10id3.pdf

کاری از گروه رسانه جبهه جهادگران مجازی

capture.jpg

 

نشریه اینترنتی "زن غربی را آزاد کنید"

با فرمت PDF

حجم: 1.8 مگا بایت

http://www.pic.iran-forum.ir/images/xki1fwbblzx4fd10id3.pdf  

اگر لینک بالا مشکل داشت، از این جا دانلود کنید:

http://www.islamupload.ir/user_uploads/iummorgan1cc1f/xki1fwbblzx4fd10id3.pdf

]]>
شكنجه‌گرآمریكایی ابوغریب آزاد شد/تصاویر 2011-08-08T09:57:38+01:00 2011-08-08T09:57:38+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3482 مرگان ازغدی ارتش آمریكا اعلام كرد "چارلز گرانر" سردسته نظامیان آمریکایی که با آزار و اذیت زندانیان در زندان ابوغریب بغداد از آنها عکاسی می‌کردند، از زندان ارتش آزاد شده است. گرانر در سال 2004 در زندان ابوغریب به گزارش ایسنا سخنگوی ارتش آمریكا اعلام كرد گرانر بعد از شش و نیم سال زندان و به قید وثیقه و پیش از موعد مقرر از زندان آزاد شده است. 

ارتش آمریكا اعلام كرد "چارلز گرانر" سردسته نظامیان آمریکایی که با آزار و اذیت زندانیان در زندان ابوغریب بغداد از آنها عکاسی می‌کردند، از زندان ارتش آزاد شده است.


گرانر در سال 2004 در زندان ابوغریب

به گزارش ایسنا سخنگوی ارتش آمریكا اعلام كرد گرانر بعد از شش و نیم سال زندان و به قید وثیقه و پیش از موعد مقرر از زندان آزاد شده است.

 ]]>
دانلود / نشریه الکترونیکی "زن غربی را آزاد کنید" 2011-07-22T15:52:30+01:00 2011-07-22T15:52:30+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3481 مرگان ازغدی   گزیده مطالب تولیدی موج وبلاگی "زن غربی را آزاد کنید" اعضای جبهه جهادگران مجازی نشریه اول نشریه دوم نشریه سوم    

گزیده مطالب تولیدی موج وبلاگی "زن غربی را آزاد کنید"

اعضای جبهه جهادگران مجازی

نشریه اول

نشریه دوم

نشریه سوم

 

zangharbiax.jpg

]]>
نمازگزاران جمعه حمایت از حجاب و عفاف را فریاد زدند + قطعنامه 2011-07-09T07:19:26+01:00 2011-07-09T07:19:26+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3480 م ک پس از پایان نماز جمعه در سراسر كشور؛ نمازگزاران جمعه حمایت از حجاب و عفاف را فریاد زدند + قطعنامه این قطعنامه، تنها یك شعار و اعلام موضع برای راهپیمایی امروز نیست، بلكه یك سند جدی از سوی همه جامعه زنان ایرانی است و برای هر یك از بندهای آن در ستاد مردمی ترویج عفاف و حجاب، كمیته پیگیری تشكیل خواهیم داد و نتایج را مستمر از دستگاه‌های مسئول پیگیری می‌كنیم و در مقابل هر گونه كوتاهی واكنش جدی و عملی نشان خواهیم داد. SHIA-NEWS شیعه نیوز:امروز جمعه هفدهم تیر ماه، در آستانه 21 تیر ماه، روز عفاف و حجاب پس از پایان نماز جمعه در سراسر كشور؛
نمازگزاران جمعه حمایت از حجاب و عفاف را فریاد زدند + قطعنامه
این قطعنامه، تنها یك شعار و اعلام موضع برای راهپیمایی امروز نیست، بلكه یك سند جدی از سوی همه جامعه زنان ایرانی است و برای هر یك از بندهای آن در ستاد مردمی ترویج عفاف و حجاب، كمیته پیگیری تشكیل خواهیم داد و نتایج را مستمر از دستگاه‌های مسئول پیگیری می‌كنیم و در مقابل هر گونه كوتاهی واكنش جدی و عملی نشان خواهیم داد.
SHIA-NEWS شیعه نیوز:

امروز جمعه هفدهم تیر ماه، در آستانه 21 تیر ماه، روز عفاف و حجاب و به منظور حفظ و لزوم پاسداشت این ارزش ایرانی ـ اسلامی، با فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی راهپیمایی سراسری نمازگزاران جمعه در شهرهای کشور برگزار شد.

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از تابناک ، همگام با راهپیمایی نمازگزاران تهرانی و تجمع بزرگ زنان محجبه در جلوی دانشگاه تهران، حامیان حفظ حجاب و عفاف در سراسر كشور ضمن برپایی راهپیمایی، اجرای قانون حجاب و عفاف را از همه نهادهای مسئول خواستار شدند.

بنا بر این گزارش، هزاران زن و مرد ایرانی، امروز پس از پایان نماز جمعه با راهپیمایی از ضرورت حفظ حجاب و عفاف در جامعه دفاع كرده و از مسئولان دولتی خواستند تا قانون گسترش حجاب و عفاف را كه از سال 84 به تصویب رسیده با تلاش بیشتری اجرا كنند.


همچنین راهپیمایان، امروز با فریاد شعارهایی همچون؛ «خامنه‌ای رهبر است حجاب ما سنگر است»، «بنیان خانواده در سایه عفاف است»، «صیانت از خون شهید رعایت حجاب است»، «امنیت اخلاقی جامعه در گرو حجاب است»، «حجاب برتر ما چادر است چادر است»، «اختلاط زن و مرد زمینه فساد است»، «یا فاطمه شعار ماست حجاب افتخار ماست» و «سلامت جامعه حق جوانان ماست»، اجرای قانون حجاب و عفاف را خواستار شدند.

در پایان نیز راهپیمایان حجاب و عفاف قطعنامه ای به شرح زیر منتشر کردند:

بسم الله الرحمن الرحیم

77 سال از روزی كه رضاخان عامل استعمار انگلیس برای اجبار زنان به كشف حجاب، خانه خدا مسجد گوهرشاد را به توپ بست و جمعیّت مدافع ارزش الهی عفاف را كه در آنجا متحصن گردیده بودند به شهادت رساند، می‌گذرد. در تمام این سال‌ها استعمارگران غربی، گاهی با زور و جنایت قلدرمآبانه و گاهی با توطئه و نیرنگ و در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی با تبلیغات گسترده، تلاش زیادی برای محروم ساختن زنان ایران از این ارزش والای الهی انجام داده‌اند.

امّا زنان قهرمان و بیدار ایران با مقاومت در مقابل تمام این زورگویی‌ها و تحمیل‌های گسترده تبلیغات، نشان داده‌اند كه حاضرند از جان خود بگذرند ولی از عفت و حجاب خود هرگز.

گواه این ادعا فقط زنان به خون تپیده در مسجد گوهرشاد نیستند؛ چادر تركش خورده شهید مریم فرهانیان، چادر خونین تیر خورده شهید نسرین افضل و هفت هزار زن شهید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس كه چادر را كفن خود ساختند، شواهد زنده این حقیقت است.

پایداری جانانه زنان قهرمان ایران در پاسداری از این اصالت انسانی، نه تنها موجب استمرار این ارزش در كشور عزیزمان گردیده، بلكه امروز شاهد آن هستیم كه در پرتو این ایستادگی، پیام حجاب جهانی شده است و صدها میلیون زن غیرتمند كشورهای اسلامی و حتی ساكنان كشورهای غیر اسلامی مبارزات گسترده و عمیقی را برای احیاء این فریضه الهی آغاز كرده‌اند كه حضور میلیونی زنان محجبه در تظاهرات بیداری اسلامی كشورهای منطقه مبارزات زنان اروپایی برای حضور محجبه در دانشگاه‌ها و شهادت مروه شروینی تنها نمونه‌هایی از آن است.  امروز پیام عفت زن ایرانی قلوب جهانیان را فتح كرده و می‌رود تا حكام فاسد و زورگو را هم بر جای خود بنشاند و وادار به تمكین در مقابل این خواسته الهی مردم كند.

قدرت های شیطانی كه از این پیشروی گسترده زنان مسلمان وحشت زده شده‌اند برای مقابله با این خیزش عظیم مردمی تلاش می‌كند با خدشه‌دار كردن پایگاه اصلی این پیام و با ترویج فساد و بی‌بند و باری و ترویج مدل‌های غربی در ایران به دست عده قلیل مزدوران خود، اوضاع را به ‌نفع خود تغییر دهد؛ غافل از آنكه زنان ایرانی بیدارند و می‌دانند كه 33 سال حكومت با الگوی انگلیسی از سال 1299 بر ایران و 25 سال حكومت با الگوی آمریكایی از سال 1332 ثمره و حاصلش جامعه ایرانی با 75% بی‌سوادی مطلق زنان بود و در مقابل پس از پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی و گذشت 32سال از حكومت بر اساس الگوی اسلامی ثمره‌اش جامعه‌ای با اكثریت قاطع زنان اندیشمند، محقق كه موفق به اشغال اكثریت كرسی‌های دانشگاهی كشورشده و در عرصه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی و اقتصادی و در ابعاد ملی و بین‌المللی درخشش قابل تحسین داشته‌اند، گردیده است.

امّا از آنجا كه نمی‌باید از مكر دشمنان غافل بود، وظیفه خود می‌دانیم مطالبی را به دستگاه‌های كشور درباره انجام وظایف مهمّ خودشان در مقابل تهاجم دشمن به مبانی اخلاقی و تربیتی جامعه اسلامی یادآوری كنیم.

این قطعنامه فقط یك شعار و اعلام موضع برای راهپیمایی امروز نیست بلكه یك سند جدی از سوی همه جامعه زنان ایرانی است و برای هر یك از بندهای آن در ستاد مردمی ترویج عفاف و حجاب، كمیته پیگیری تشكیل خواهیم داد و نتایج را مستمر از دستگاه‌های مسئول پیگیری می‌كنیم و در مقابل هرگونه كوتاهی واكنش جدی و عملی نشان خواهیم داد.

1ـ از دولت و همه دستگاه‌های كشور می‌خواهیم قانون ارزنده عفاف و حجاب مصوب 14 دی‌ ماه 1384 را با قاطعیت اجرا كنند.

2ـ از همه دستگاه‌های فرهنگی و رسانه‌ها به ویژه صداوسیما می‌خواهیم ضمن معرفی الگوهای برتر و غرورآفرین زنان مسلمان و آثار پربركت حجاب در ارتقای فرهیختگی و فرزانگی زنان كشور آثار زیانبار فرهنگ غربی و نتایج مخرب آن در فروپاشی اجتماعی غرب و نابودی كانون خانواده‌ها را تبیین كنند و به تصویر كشند.

3ـ كاركنان دولت در محیط اداری الگوی مؤثری بر رفتار اجتماعی‌اند از دولت می‌خواهیم هر گونه كاستی و ضعف در این الگو را هر چه سریع‌تر مرتفع نماید.
4ـ از وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران می‌خواهیم با دیپلماسی فعال از حقوق زنان مظلوم مسلمان برای حفظ اصالت اسلامی خود در مقابل حكومت‌های ضد حقوق‌بشر اروپایی و آمریكایی مجدانه دفاع کند.

5ـ از وزارت آموزش و پرورش می‌خواهیم مبانی حجاب و عفاف و حقوق زن در اسلام همچنین واقعیت‌های ناشی از اجرای تفكر غربی در فروپاشی جوامع غربی را به صورت مستند و مستدل در كتاب‌های درسی وارد كنند.

6ـ از وزارت صنعت و تجارت می‌خواهیم با كمك اصناف محترم از تولید و فروش كالاهای مفسده انگیز و البسه نامناسب با شئون اسلامی جداً جلوگیری کنند.

7ـ ضمن اعلام بیزاری از مكاتب فاسد و غیرت سوز و خانمان برانداز غربی از وزارت ارشاد می‌خواهیم قاطعانه از تولید و انتشار آثار ضد فرهنگی و مغایر عفت عمومی و استفاده ابزاری از زن جلوگیری كند.

8ـ از وزات علوم و تحقیقات و فناوری می‌خواهیم به گونه‌ای برنامه‌ریزی كنند كه دختران برای تحصیلات عالیه مجبور به ترك شهر و دیار خود نباشند و بتوانند در شهر یا دست کم در استان خود ادامه تحصیل دهند.

9ـ همچنین از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی می‌خواهیم دست کم در هر استان یك دانشگاه و در تهران بزرگ دو دانشگاه ویژه زنان تخصیص یا تأسیس نمایند.

10ـ از قوه قضائیه و نیروی انتظامی می‌خواهیم با مروجان فساد و دایركنندگان مجالس فاسد معامله مفسد فی‌الارض كنند و از همه ظرفیت‌های قانونی اداره اماكن برای برخورد با تولید و عرضه كالاهای مفسده‌انگیز بهره‌گیری نمایند.

11ـ ما شركت كنندگان در این راهپیمایی به كمیته‌های ده گانه ستاد مردمی ترویج عفاف و حجاب، وكالت می‌دهیم كه از جانب ما مصوبات این قطعنامه را از دستگاه‌های مسئول پیگیری و نتیجه را جهت اقدامات بعدی به اطلاع مردم برسانند.

والسلام علیكم و رحمت الله و بركاته ]]>
اعلام نیاز 50 کشور برای استفاده از اساتید حوزوی 2011-07-09T07:01:39+01:00 2011-07-09T07:01:39+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3476 م ک معاون بین‌الملل حوزه‌های علمیه گفت: امروز جهان تشنه آموزه‌های مکتب تشیع است؛ به گونه‌ای که تاکنون 50 کشور از حوزه‌ علمیه در خواست استاد و اسلام شناس واقعی کرده‌اند.
معاون بین‌الملل حوزه‌های علمیه گفت: امروز جهان تشنه آموزه‌های مکتب تشیع است؛ به گونه‌ای که تاکنون 50 کشور از حوزه‌ علمیه در خواست استاد و اسلام شناس واقعی کرده‌اند.
]]>
پیوند ریز رایانه های زیستی به بدن انسان 2011-07-09T06:59:57+01:00 2011-07-09T06:59:57+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3479 م ک به گزارش «شیعه نیوز» ، هیچکس نمی تواند با قاطعیت و بسادگی درباره لحظه های پرشگفتی جامعه فناوری محور آینده پیشگویی کند اما شاید از هم اینک باید درباره میدان داری نانو رایانه ها و دیگر ریز ابزارها در زندگی آینده یقین داشت.

به گزارش «شیعه نیوز» ، هیچکس نمی تواند با قاطعیت و بسادگی درباره لحظه های پرشگفتی جامعه فناوری محور آینده پیشگویی کند اما شاید از هم اینک باید درباره میدان داری نانو رایانه ها و دیگر ریز ابزارها در زندگی آینده یقین داشت.]]>
مقابله به مثل ایران با دانشگاههای مالزی 2011-07-09T06:57:13+01:00 2011-07-09T06:57:13+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3472 م ک معاون دانشجویی وزیر علوم گفت: تعداد دانشگاه های معتبر مالزی به یک دانشگاه تقلیل پیدا می کند.به گزارش «شیعه نیوز« به نقل از مهر، محمود ملاباشی در جمع دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور که در مجتمع آموزشی فرهنگی آدینه گرد هم آمده بودند، گفت: مالزی در بین دانشگاه های ایران فقط دانشگاه تهران را قبول دارد.  
معاون دانشجویی وزیر علوم گفت: تعداد دانشگاه های معتبر مالزی به یک دانشگاه تقلیل پیدا می کند.

به گزارش «شیعه نیوز« به نقل از مهر، محمود ملاباشی در جمع دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور که در مجتمع آموزشی فرهنگی آدینه گرد هم آمده بودند، گفت: مالزی در بین دانشگاه های ایران فقط دانشگاه تهران را قبول دارد.
 
]]>
برگزاری تظاهرات ضد دولتی در بحرین 2011-07-09T06:41:51+01:00 2011-07-09T06:41:51+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3471 م ک معترضان بحرینی با وجود تهدید رژیم این کشور مبنی بر سرکوب هرگونه تجمع اعتراضی، در شهرها و روستاهای نزدیک به منامه پایتخت این کشور کوچک حاشیه خلیج فارس تظاهرات کرده‎اند.    به گزارش «شیعه نیوز» ، به دنبال فراخوان حزب الوفاق بزرگ‎ترین حزب مخالف رژیم بحرین، معترضان ضد دولتی در روستاها و شهرهای اطراف پایتخت از جمله شهر ستره بعد از برگزاری نماز جمعه به خیابان‎ها ریختند.
معترضان بحرینی با وجود تهدید رژیم این کشور مبنی بر سرکوب هرگونه تجمع اعتراضی، در شهرها و روستاهای نزدیک به منامه پایتخت این کشور کوچک حاشیه خلیج فارس تظاهرات کرده‎اند.
  

به گزارش «شیعه نیوز» ، به دنبال فراخوان حزب الوفاق بزرگ‎ترین حزب مخالف رژیم بحرین، معترضان ضد دولتی در روستاها و شهرهای اطراف پایتخت از جمله شهر ستره بعد از برگزاری نماز جمعه به خیابان‎ها ریختند.


]]>
لزوم استقرار نگاه کلان فرهنگی در دانشگاه‌ها 2011-07-08T11:25:08+01:00 2011-07-08T11:25:08+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3468 م ک روسای دانشگاه‌های سراسر کشور در بیانیه پایانی نشست فرهنگی-اجتماعی بر لزوم استقرار نگاه کلان فرهنگی در دانشگاه‌ها تاکید کردند.

روسای دانشگاه‌های سراسر کشور در بیانیه پایانی نشست فرهنگی-اجتماعی بر لزوم استقرار نگاه کلان فرهنگی در دانشگاه‌ها تاکید کردند.


]]>
نظارت اجتماعی، راه زنده بودن جامعه 2011-07-08T11:22:05+01:00 2011-07-08T11:22:05+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3467 م ک رای جاده‎های پرخطر، «تابلو» لازم است. تا روندگان به بیراهه نیفتند و دچار گرگ و دزد نشوند. دست‎اندازهای جاده‎ها را هم باید برطرف کرد، تا زحمتی و مزاحتمی برای رهپویان پیش نیاید و راحت‎تر به هدف و مقصد برسند.

رای جاده‎های پرخطر، «تابلو» لازم است. تا روندگان به بیراهه نیفتند و دچار گرگ و دزد نشوند. دست‎اندازهای جاده‎ها را هم باید برطرف کرد، تا زحمتی و مزاحتمی برای رهپویان پیش نیاید و راحت‎تر به هدف و مقصد برسند.

]]>
یونان ناوگان آزادی ۲ را توقیف کرد 2011-07-08T11:20:46+01:00 2011-07-08T11:20:46+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3465 م ک یک قایق فرانسوی حامل فعالان هوادار فلسطین که با گریز از محاصره یونان ، قصد سفر به نوار غزه را داشت، در حالی که در جزیره کرت یونان برای سوخت‌گیری توقف کرده بود، توقیف شد. به گزارشب خبرگزاری فرانسه، کلود لئوستیک، یکی از سامان‌دهندگان این قایق فرانسوی در پاریس گفت که گارد ساحلی یونان این قایق را پس از آن که در جزیره کرت در حال سوختگیری بود، توقیف کرده و آن را به شهر بندری سیتیا منتقل کرد. این قایق حامی ۱۲ فعال هوادار فلسطین بود و “کرامت” نام داشت.

یک قایق فرانسوی حامل فعالان هوادار فلسطین که با گریز از محاصره یونان ، قصد سفر به نوار غزه را داشت، در حالی که در جزیره کرت یونان برای سوخت‌گیری توقف کرده بود، توقیف شد.

به گزارشب خبرگزاری فرانسه، کلود لئوستیک، یکی از سامان‌دهندگان این قایق فرانسوی در پاریس گفت که گارد ساحلی یونان این قایق را پس از آن که در جزیره کرت در حال سوختگیری بود، توقیف کرده و آن را به شهر بندری سیتیا منتقل کرد.

این قایق حامی ۱۲ فعال هوادار فلسطین بود و “کرامت” نام داشت.


]]>
دیکتاتور فراری یمن آفتابی شد + عکس 2011-07-08T11:09:28+01:00 2011-07-08T11:09:28+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3461 م ک دیکتاتور فراری یمن در حالی که آثار سوختگی با وجود چندین عمل جراحی پلاستیک، بر چهره وی مشهود بود، پس از مدتها در برابر دوربینها ظاهر شد و مردم کشورش را به نداشتن درک درست از دموکراسی متهم کرد. به گزارش پایگاه میدل ایست آنلاین، “عبدالله صالح” در یک نطق تلویزیونی با چهره ای سوخته و دستان باند پیچی شده گفت: مردم یمن از دموکراسی درک اشتباهی دارند.

دیکتاتور فراری یمن در حالی که آثار سوختگی با وجود چندین عمل جراحی پلاستیک، بر چهره وی مشهود بود، پس از مدتها در برابر دوربینها ظاهر شد و مردم کشورش را به نداشتن درک درست از دموکراسی متهم کرد.

به گزارش پایگاه میدل ایست آنلاین، “عبدالله صالح” در یک نطق تلویزیونی با چهره ای سوخته و دستان باند پیچی شده گفت: مردم یمن از دموکراسی درک اشتباهی دارند.


]]>
۲۸ سال صبوری در حسرت شهادت 2011-07-07T06:59:10+01:00 2011-07-07T06:59:10+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3459 م ک حسرت شهادت در گفتگو با آنها محسوس است. اما شاید دلیلی برای ماندنشان میانمان وجود دارد، اینکه باشند تا آن روزها را به تصویر کشند. در میان حرفهایشان هوای چشمانشان زود ابری می شود و اشکشان سرازیر می شود. در میان این مردان، برخی اکنون در آسمانند و برخی آسمانی اند و روی زمین نفس خود را آزاد می سازند، یادشان زنده باد، آنانی که امروز نیستند و یا هستند و کمتر سراغشان را می گیریم.

حسرت شهادت در گفتگو با آنها محسوس است. اما شاید دلیلی برای ماندنشان میانمان وجود دارد، اینکه باشند تا آن روزها را به تصویر کشند. در میان حرفهایشان هوای چشمانشان زود ابری می شود و اشکشان سرازیر می شود. در میان این مردان، برخی اکنون در آسمانند و برخی آسمانی اند و روی زمین نفس خود را آزاد می سازند، یادشان زنده باد، آنانی که امروز نیستند و یا هستند و کمتر سراغشان را می گیریم.


]]>
حزب الله: مهمترین ماموریت در جنگ نرم، صیانت از جایگاه ولایت است 2011-07-07T06:57:28+01:00 2011-07-07T06:57:28+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3458 م ک رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت:تحلیلگران غربی درجدیدترین تحلیل های خوداذعان کرده اند که باوجود آیت الله خامنه ای(رهبر معظم انقلاب)نمی توانند درمقابل بیداری اسلامی ومقاومت کاری کنند وبه همین دلیل مهمترین ماموریت ما دروادی مبارزه باجنگ نرم صیانت ازجایگاه ولایت فقیه است.

رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت:تحلیلگران غربی درجدیدترین تحلیل های خوداذعان کرده اند که باوجود آیت الله خامنه ای(رهبر معظم انقلاب)نمی توانند درمقابل بیداری اسلامی ومقاومت کاری کنند وبه همین دلیل مهمترین ماموریت ما دروادی مبارزه باجنگ نرم صیانت ازجایگاه ولایت فقیه است.]]>
روان شناسی شایعه و روش‌های مقابله 2011-07-07T06:56:02+01:00 2011-07-07T06:56:02+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3457 م ک «روان شناسی شایعه و روش‌های مقابله»، اثری است از دکتر «غلامعلی افروز» که دفتر نشر فرهنگ اسلامی، چاپ سوم آن را در سال 1383 در قالب 68 صفحه راهی بازار نشر گردانیده است. این کتاب در ده فصل به ببرسی شایعه و مباحث مربوط به آن می پردازد.

«روان شناسی شایعه و روش‌های مقابله»، اثری است از دکتر «غلامعلی افروز» که دفتر نشر فرهنگ اسلامی، چاپ سوم آن را در سال 1383 در قالب 68 صفحه راهی بازار نشر گردانیده است. این کتاب در ده فصل به ببرسی شایعه و مباحث مربوط به آن می پردازد.]]>
از ترور «عماد مغنیه» تا اتهام ترور به «مصطفی بدرالدین» 2011-07-07T06:54:53+01:00 2011-07-07T06:54:53+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3456 م ک رییس مجلس لبنان اخیرا گفت کسانی که به عنوان متهم دادگاه حریری معرفی شدند، افرادی هستند که اسراییل از مدت ها پیش به دنبال آنها بوده است؛ جمله ای که پشت آن رازهای زیادی درخصوص اتهام ترور حریری به’مصطفی بدرالدین’ و همراهان وی که آنها را شاگردان ‘عماد مغنیه’می خوانند، نهفته است.

رییس مجلس لبنان اخیرا گفت کسانی که به عنوان متهم دادگاه حریری معرفی شدند، افرادی هستند که اسراییل از مدت ها پیش به دنبال آنها بوده است؛ جمله ای که پشت آن رازهای زیادی درخصوص اتهام ترور حریری به’مصطفی بدرالدین’ و همراهان وی که آنها را شاگردان ‘عماد مغنیه’می خوانند، نهفته است.]]>
دستور رییس جمهور لبنان درباره ۴ دیپلمات ایرانی 2011-07-07T06:45:33+01:00 2011-07-07T06:45:33+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3453 م ک ‘میشل سلیمان’ رییس جمهور لبنان با اشاره به این موضوع که رسیدگی به پرونده 4 دیپلمات ربوده شده ایرانی را به عنوان یک پرونده انسانی و وجدانی در دستور کار خود قرار داده، گفت: دستور خواهم داد تا بخش های لبنانی مرتبط با این موضوع در حل این پرونده اقدامات لازم را به عمل آورند.

‘میشل سلیمان’ رییس جمهور لبنان با اشاره به این موضوع که رسیدگی به پرونده 4 دیپلمات ربوده شده ایرانی را به عنوان یک پرونده انسانی و وجدانی در دستور کار خود قرار داده، گفت: دستور خواهم داد تا بخش های لبنانی مرتبط با این موضوع در حل این پرونده اقدامات لازم را به عمل آورند.]]>
برای پاسداری جانبـــاز، به نامِ سردار مدحــی 2011-07-06T13:59:46+01:00 2011-07-06T13:59:46+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3452 مرگان ازغدی   از اون روزی که مستند “الماسی برای فریب” رو دیدم ضمیر ناخودآگاهم به من تلنگر میزد که این سردار مدحی رو جایی قبلاً دیدم، اما با خودم میگفتم کجا ممکنه یک سپاهی یا یک وزارت اطلاعاتی رو دیده باشم؟! همون روزها بود که با یک جستجوی ساده توی اینترنت عکسی از سردار محمدرضا مدحی مربوط به سالها پیش رو با ماسک اکسیژن و عبا پوشیده روی تخت بیمارستان دیدم که در کنار ایشون دکتر الهام و مهندس سعیدلو نشسته اند!!! بله از اونجا بود که فهمیدم ایشون غیر از پاسدار بودن جانباز شیمیایی هم هستند و هی این ضمیرنا http://akkasemosalman.ir/wp-content/gallery/cache/636__637x425_sardar-madhi01.jpg
 
از اون روزی که مستند “الماسی برای فریب” رو دیدم ضمیر ناخودآگاهم به من تلنگر میزد که این سردار مدحی رو جایی قبلاً دیدم، اما با خودم میگفتم کجا ممکنه یک سپاهی یا یک وزارت اطلاعاتی رو دیده باشم؟!
همون روزها بود که با یک جستجوی ساده توی اینترنت عکسی از سردار محمدرضا مدحی مربوط به سالها پیش رو با ماسک اکسیژن و عبا پوشیده روی تخت بیمارستان دیدم که در کنار ایشون دکتر الهام و مهندس سعیدلو نشسته اند!!! بله از اونجا بود که فهمیدم ایشون غیر از پاسدار بودن جانباز شیمیایی هم هستند و هی این ضمیرناخودآگاه من تلنگر میزد که شخص سوژه این تصویر رو قبلاً جایی دیدم.
]]>
روایت های نورانی و خواندنی درباره کربلا 2011-07-05T08:03:36+01:00 2011-07-05T08:03:36+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3451 م ک شخصیت، قیام و نهضت امام حسین (علیه السلام) همیشه در کلام معصومین (علیه السلام) وجود داشته است و عجب آنکه حتی معصومین پیش از امام حسین (علیه السلام) نیز اشاراتی به این واقعه و سرزمینی که در آن عاشورا رخ داد، داشته‌اند. به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از جهان ، در این نوشتار ۴۰ حدیث در باره امام حسین (علیه السلام)  که در سایت آیت‌الله محمدتقی بهجت آمده، منتشر می‌شود.
شخصیت، قیام و نهضت امام حسین (علیه السلام) همیشه در کلام معصومین (علیه السلام) وجود داشته است و عجب آنکه حتی معصومین پیش از امام حسین (علیه السلام) نیز اشاراتی به این واقعه و سرزمینی که در آن عاشورا رخ داد، داشته‌اند.
http://img.tebyan.net/big/1388/04/2013910014110918522424921215816311458252295.jpg

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از جهان ، در این نوشتار ۴۰ حدیث در باره امام حسین (علیه السلام)  که در سایت آیت‌الله محمدتقی بهجت آمده، منتشر می‌شود.

]]>
بالاترین درس امام حسین(علیه السلام) به ابناء بشر از زبان آیت‌الله تهرانی 2011-07-05T08:03:04+01:00 2011-07-05T08:03:04+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3450 م ک آیت‌الله مجتبی تهرانی می‌گوید: امام حسین(علیه السلام) مصلحی غیور و انسانی ضد غرور بود. یعنی برای اصلاح ظاهری و باطنی امت قیام كرد؛ هم برای روش رفتاری دادن به امت و هم از نظر باطنی برای اصلاح بینش، تا امّت بتواند بین حق و باطل تمیز بدهد. آیت‌الله مجتبی تهرانی از اساتید بزرگ اخلاق، سال گذشته در 10 جلسه با موضوع «شناخت روش رفتاری امام حسین(علیه السلام) در كربلا» است كه مشروح آن در زیر آمده است.
آیت‌الله مجتبی تهرانی می‌گوید: امام حسین(علیه السلام) مصلحی غیور و انسانی ضد غرور بود. یعنی برای اصلاح ظاهری و باطنی امت قیام كرد؛ هم برای روش رفتاری دادن به امت و هم از نظر باطنی برای اصلاح بینش، تا امّت بتواند بین حق و باطل تمیز بدهد.
http://forum.iranblog.com/attachments/16714d1248548680-25rfhxx-jpg?stc=1


آیت‌الله مجتبی تهرانی از اساتید بزرگ اخلاق، سال گذشته در 10 جلسه با موضوع «شناخت روش رفتاری امام حسین(علیه السلام) در كربلا» است كه مشروح آن در زیر آمده است.]]>
مهلک‌ترین بیماری‌ها درمیان مردم ایران 2011-07-05T07:53:16+01:00 2011-07-05T07:53:16+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3429 م ک نگرانی‌ها از عوامل مرگ و میر ایرانی‌ها در اثر بیماری‌های مختلف افزایش پیدا کرده است. پزشکان و متخصصان سال‌هاست هشدار می‌دهند که تغییر سبک زندگی ایرانی‌ها باعث شده سن ابتلا به انواع و اقسام بیماری‌های مهلک به سرعت پایین بیاید.
نگرانی‌ها از عوامل مرگ و میر ایرانی‌ها در اثر بیماری‌های مختلف افزایش پیدا کرده است. پزشکان و متخصصان سال‌هاست هشدار می‌دهند که تغییر سبک زندگی ایرانی‌ها باعث شده سن ابتلا به انواع و اقسام بیماری‌های مهلک به سرعت پایین بیاید.


]]>
بهترین عمل و ذکر در ماه شعبان چیست؟ 2011-07-05T07:53:14+01:00 2011-07-05T07:53:14+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3432 م ک ماه شعبان ماه رحمت الهی است، ریزش آبشار رحمت، مغفرت و بخشش الهی بر وجود بندگان،‌ تیرگی گناه از قلب و روحشان می‌شوید و در گلزار عشق و عبادت، عطر الهی را با نسیم جان استشمام می‌کنند.
ماه شعبان ماه رحمت الهی است، ریزش آبشار رحمت، مغفرت و بخشش الهی بر وجود بندگان،‌ تیرگی گناه از قلب و روحشان می‌شوید و در گلزار عشق و عبادت، عطر الهی را با نسیم جان استشمام می‌کنند.

]]>
روایت خواندنی از رازداری همسر امام(ره) 2011-07-05T07:52:09+01:00 2011-07-05T07:52:09+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3435 م ک سیده زهرا مصطفوی در بیان خاطراتی از امام (ره) گفت: وقتی امام را تبعید كردند مهرشان را در مشت مادرم گذاشتند و گفتند به هیچ كس نگویند و ایشان به هیچ كس حتی آقا مصطفی نگفتند.
سیده زهرا مصطفوی در بیان خاطراتی از امام (ره) گفت: وقتی امام را تبعید كردند مهرشان را در مشت مادرم گذاشتند و گفتند به هیچ كس نگویند و ایشان به هیچ كس حتی آقا مصطفی نگفتند.

]]>
نگرانی پادشاه عربستان از گسترش نا ارامی ها و درخواست کمک از پاکستان 2011-07-05T07:52:07+01:00 2011-07-05T07:52:07+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3436 م ک در حالی که در روزهای اخیر، خبری منتشر شد، مبنی بر اینکه مقامات عربستان سعودی تهدید کرده اند که برای مقابله با ایران به سمت تولید سلاح هسته ای خواهند رفت، امروز هم نشریه «استرالین»، نوشت: عربستان درصدد است برای مقابله با ایران، دوستی دیرین خود با پاکستان را احیا کرده و از کمک های نظامی و به ویژه هسته ای پاکستان بهره مند شود.
در حالی که در روزهای اخیر، خبری منتشر شد، مبنی بر اینکه مقامات عربستان سعودی تهدید کرده اند که برای مقابله با ایران به سمت تولید سلاح هسته ای خواهند رفت، امروز هم نشریه «استرالین»، نوشت: عربستان درصدد است برای مقابله با ایران، دوستی دیرین خود با پاکستان را احیا کرده و از کمک های نظامی و به ویژه هسته ای پاکستان بهره مند شود.

]]>
ورود زنان به قهوه خانه‌ها ممنوع شد 2011-07-05T07:52:05+01:00 2011-07-05T07:52:05+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3437 م ک رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: ورود زنان به چایخانه‌ها و قهوه خانه‌های دارای قلیان از 20 تیرماه ممنوع است و با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود
رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: ورود زنان به چایخانه‌ها و قهوه خانه‌های دارای قلیان از 20 تیرماه ممنوع است و با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود]]>
نظر آیت‌الله قبلان درباره پرونده امام موسی صدر 2011-07-05T07:51:45+01:00 2011-07-05T07:51:45+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3438 م ک نایب‌رییس مجلس اعلای شیعیان لبنان گفت: تمام راه‌ها برای کشف حقیقت در پرونده امام موسی صدر را پیموده‌ایم، اما به بن‌بست رسیده‌ایم.به گزارش «شیعه نیوز» ، آیت الله عبدالامیر قبلان در گفتگو با سرویس بین‌الملل حوزه‌نیوز، درباره پیگیری‌های مجلس اعلای شیعیان لبنان در مورد پرونده امام موسی صدر خاطرنشان کرد: تلاش‌های زیادی در مطالبه کشف حقیقت در این زمینه انجام داده‌ایم و هر راهی که می‌شد و ممکن بود  پیمودیم و از چیزی فروگزار نکردیم، اما در نهایت به بن‌بست رسیدیم.
نایب‌رییس مجلس اعلای شیعیان لبنان گفت: تمام راه‌ها برای کشف حقیقت در پرونده امام موسی صدر را پیموده‌ایم، اما به بن‌بست رسیده‌ایم.


به گزارش «شیعه نیوز» ، آیت الله عبدالامیر قبلان در گفتگو با سرویس بین‌الملل حوزه‌نیوز، درباره پیگیری‌های مجلس اعلای شیعیان لبنان در مورد پرونده امام موسی صدر خاطرنشان کرد: تلاش‌های زیادی در مطالبه کشف حقیقت در این زمینه انجام داده‌ایم و هر راهی که می‌شد و ممکن بود  پیمودیم و از چیزی فروگزار نکردیم، اما در نهایت به بن‌بست رسیدیم.

]]>
چرا بزرگان یهود و مسیحیت ازدواج نمی‌کنند؟ 2011-07-05T07:51:43+01:00 2011-07-05T07:51:43+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3440 م ک یهود و مسیحیت علت اصلی ارتکاب مردان به جرم و گناه را زنان می‌دانند و عامل خروج حضرت آدم از بهشت را همسرش حضرت حوا معرفی می‌کند.به گزارش «شیعه نیوز» خانم فاطمه محمدی از اساتید حوزه علمیه خواهران در گفت وگو با مرکز خبر حوزه، دین مبین اسلام را عامل اصلی دگرگونی در نگرش جهانی به زن و حفظ کرامت بانوان دانسته و اظهارداشت: با مقایسه آموزه‌های اسلام با سایر ادیان، عظمت و جامعیت این دین در مسائل مختلف از جمله مباحث مربوط به زنان به وضوح مشخص است و علما، بزرگان و اندیشمندان ادیان مختلف بر این
یهود و مسیحیت علت اصلی ارتکاب مردان به جرم و گناه را زنان می‌دانند و عامل خروج حضرت آدم از بهشت را همسرش حضرت حوا معرفی می‌کند.

به گزارش «شیعه نیوز» خانم فاطمه محمدی از اساتید حوزه علمیه خواهران در گفت وگو با مرکز خبر حوزه، دین مبین اسلام را عامل اصلی دگرگونی در نگرش جهانی به زن و حفظ کرامت بانوان دانسته و اظهارداشت: با مقایسه آموزه‌های اسلام با سایر ادیان، عظمت و جامعیت این دین در مسائل مختلف از جمله مباحث مربوط به زنان به وضوح مشخص است و علما، بزرگان و اندیشمندان ادیان مختلف بر این مسئله اذعان دارند.

]]>
پیامبر مسجد ساز، مسجد سوز هم بود 2011-07-05T07:50:11+01:00 2011-07-05T07:50:11+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3447 م ک همه افرادی که به سرزمین وحی می آیند و به مسجد النبی می روند، ستون توبه را از نزدیک مشاهده می کنند و برداشت انسان های عادی به ستون توبه، نگاه سطحی است؛ اما نخبگان و دانشگاهیان باید پشت باطن ومعنا  این ستون را در یابند که توبه و تحول و دگرگونی است.

همه افرادی که به سرزمین وحی می آیند و به مسجد النبی می روند، ستون توبه را از نزدیک مشاهده می کنند و برداشت انسان های عادی به ستون توبه، نگاه سطحی است؛ اما نخبگان و دانشگاهیان باید پشت باطن ومعنا  این ستون را در یابند که توبه و تحول و دگرگونی است.

]]>
علامت هشدار دهنده ابتلا به آلزایمر 2011-07-05T07:50:09+01:00 2011-07-05T07:50:09+01:00 tag:http://cjfc.mihanblog.com/post/3441 م ک مدیر عامل انجمن آلزایمر ایران گفت: بیماری آلزایمر عامل اصلی دمانس یا زوال عقل است که علائم آن شامل از دست دادن حافظه، قضاوت، استدلال و تغییراتی در حالات و رفتار است. SHIA-NEWS شیعه نیوز:به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از مهر، معصومه صالحی اظهار داشت: گاهی افراد به این علائم بیماری آلزایمر توجهی نمی کنند و تشخیص نمی دهند که چنین اختلالی وجود دارد و از آنجا که علائم به تدریج ظاهر می شود ممکن است که مدت طولانی جلب توجه نکند و اشتباهاً تصور شود این رفتارها بخشی از روند پیری است که باید در صو
مدیر عامل انجمن آلزایمر ایران گفت: بیماری آلزایمر عامل اصلی دمانس یا زوال عقل است که علائم آن شامل از دست دادن حافظه، قضاوت، استدلال و تغییراتی در حالات و رفتار است.
SHIA-NEWS شیعه نیوز:

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از مهر، معصومه صالحی اظهار داشت: گاهی افراد به این علائم بیماری آلزایمر توجهی نمی کنند و تشخیص نمی دهند که چنین اختلالی وجود دارد و از آنجا که علائم به تدریج ظاهر می شود ممکن است که مدت طولانی جلب توجه نکند و اشتباهاً تصور شود این رفتارها بخشی از روند پیری است که باید در صورت مشاهده به یک پزشک متخصص مغز واعصاب مراجعه شود.

]]>