Loading...درحال بار گذاری ...
پایگاه جبهه جهادگران مجازی - مطالب تیر 1390

پایگاه جبهه جهادگران مجازی

آینده از آن امت اسلامیست

قارتال آنلاین - مرجع تخصصی قالب و تم

قارتال آنلاین - ارائه دهنده بهترین ابزارهای وب و بدون تبلیغات

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 تیر 90

 

گزیده مطالب تولیدی موج وبلاگی "زن غربی را آزاد کنید"

اعضای جبهه جهادگران مجازی

نشریه اول

نشریه دوم

نشریه سوم

 

zangharbiax.jpg

نویسنده: م ک
تاریخ: 18 تیر 90

پس از پایان نماز جمعه در سراسر كشور؛
نمازگزاران جمعه حمایت از حجاب و عفاف را فریاد زدند + قطعنامه
این قطعنامه، تنها یك شعار و اعلام موضع برای راهپیمایی امروز نیست، بلكه یك سند جدی از سوی همه جامعه زنان ایرانی است و برای هر یك از بندهای آن در ستاد مردمی ترویج عفاف و حجاب، كمیته پیگیری تشكیل خواهیم داد و نتایج را مستمر از دستگاه‌های مسئول پیگیری می‌كنیم و در مقابل هر گونه كوتاهی واكنش جدی و عملی نشان خواهیم داد.
SHIA-NEWS شیعه نیوز:

امروز جمعه هفدهم تیر ماه، در آستانه 21 تیر ماه، روز عفاف و حجاب و به منظور حفظ و لزوم پاسداشت این ارزش ایرانی ـ اسلامی، با فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی راهپیمایی سراسری نمازگزاران جمعه در شهرهای کشور برگزار شد.

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از تابناک ، همگام با راهپیمایی نمازگزاران تهرانی و تجمع بزرگ زنان محجبه در جلوی دانشگاه تهران، حامیان حفظ حجاب و عفاف در سراسر كشور ضمن برپایی راهپیمایی، اجرای قانون حجاب و عفاف را از همه نهادهای مسئول خواستار شدند.

بنا بر این گزارش، هزاران زن و مرد ایرانی، امروز پس از پایان نماز جمعه با راهپیمایی از ضرورت حفظ حجاب و عفاف در جامعه دفاع كرده و از مسئولان دولتی خواستند تا قانون گسترش حجاب و عفاف را كه از سال 84 به تصویب رسیده با تلاش بیشتری اجرا كنند.


همچنین راهپیمایان، امروز با فریاد شعارهایی همچون؛ «خامنه‌ای رهبر است حجاب ما سنگر است»، «بنیان خانواده در سایه عفاف است»، «صیانت از خون شهید رعایت حجاب است»، «امنیت اخلاقی جامعه در گرو حجاب است»، «حجاب برتر ما چادر است چادر است»، «اختلاط زن و مرد زمینه فساد است»، «یا فاطمه شعار ماست حجاب افتخار ماست» و «سلامت جامعه حق جوانان ماست»، اجرای قانون حجاب و عفاف را خواستار شدند.

در پایان نیز راهپیمایان حجاب و عفاف قطعنامه ای به شرح زیر منتشر کردند:

بسم الله الرحمن الرحیم

77 سال از روزی كه رضاخان عامل استعمار انگلیس برای اجبار زنان به كشف حجاب، خانه خدا مسجد گوهرشاد را به توپ بست و جمعیّت مدافع ارزش الهی عفاف را كه در آنجا متحصن گردیده بودند به شهادت رساند، می‌گذرد. در تمام این سال‌ها استعمارگران غربی، گاهی با زور و جنایت قلدرمآبانه و گاهی با توطئه و نیرنگ و در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی با تبلیغات گسترده، تلاش زیادی برای محروم ساختن زنان ایران از این ارزش والای الهی انجام داده‌اند.

امّا زنان قهرمان و بیدار ایران با مقاومت در مقابل تمام این زورگویی‌ها و تحمیل‌های گسترده تبلیغات، نشان داده‌اند كه حاضرند از جان خود بگذرند ولی از عفت و حجاب خود هرگز.

گواه این ادعا فقط زنان به خون تپیده در مسجد گوهرشاد نیستند؛ چادر تركش خورده شهید مریم فرهانیان، چادر خونین تیر خورده شهید نسرین افضل و هفت هزار زن شهید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس كه چادر را كفن خود ساختند، شواهد زنده این حقیقت است.

پایداری جانانه زنان قهرمان ایران در پاسداری از این اصالت انسانی، نه تنها موجب استمرار این ارزش در كشور عزیزمان گردیده، بلكه امروز شاهد آن هستیم كه در پرتو این ایستادگی، پیام حجاب جهانی شده است و صدها میلیون زن غیرتمند كشورهای اسلامی و حتی ساكنان كشورهای غیر اسلامی مبارزات گسترده و عمیقی را برای احیاء این فریضه الهی آغاز كرده‌اند كه حضور میلیونی زنان محجبه در تظاهرات بیداری اسلامی كشورهای منطقه مبارزات زنان اروپایی برای حضور محجبه در دانشگاه‌ها و شهادت مروه شروینی تنها نمونه‌هایی از آن است.  امروز پیام عفت زن ایرانی قلوب جهانیان را فتح كرده و می‌رود تا حكام فاسد و زورگو را هم بر جای خود بنشاند و وادار به تمكین در مقابل این خواسته الهی مردم كند.

قدرت های شیطانی كه از این پیشروی گسترده زنان مسلمان وحشت زده شده‌اند برای مقابله با این خیزش عظیم مردمی تلاش می‌كند با خدشه‌دار كردن پایگاه اصلی این پیام و با ترویج فساد و بی‌بند و باری و ترویج مدل‌های غربی در ایران به دست عده قلیل مزدوران خود، اوضاع را به ‌نفع خود تغییر دهد؛ غافل از آنكه زنان ایرانی بیدارند و می‌دانند كه 33 سال حكومت با الگوی انگلیسی از سال 1299 بر ایران و 25 سال حكومت با الگوی آمریكایی از سال 1332 ثمره و حاصلش جامعه ایرانی با 75% بی‌سوادی مطلق زنان بود و در مقابل پس از پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی و گذشت 32سال از حكومت بر اساس الگوی اسلامی ثمره‌اش جامعه‌ای با اكثریت قاطع زنان اندیشمند، محقق كه موفق به اشغال اكثریت كرسی‌های دانشگاهی كشورشده و در عرصه‌های مختلف اجتماعی، سیاسی و اقتصادی و در ابعاد ملی و بین‌المللی درخشش قابل تحسین داشته‌اند، گردیده است.

امّا از آنجا كه نمی‌باید از مكر دشمنان غافل بود، وظیفه خود می‌دانیم مطالبی را به دستگاه‌های كشور درباره انجام وظایف مهمّ خودشان در مقابل تهاجم دشمن به مبانی اخلاقی و تربیتی جامعه اسلامی یادآوری كنیم.

این قطعنامه فقط یك شعار و اعلام موضع برای راهپیمایی امروز نیست بلكه یك سند جدی از سوی همه جامعه زنان ایرانی است و برای هر یك از بندهای آن در ستاد مردمی ترویج عفاف و حجاب، كمیته پیگیری تشكیل خواهیم داد و نتایج را مستمر از دستگاه‌های مسئول پیگیری می‌كنیم و در مقابل هرگونه كوتاهی واكنش جدی و عملی نشان خواهیم داد.

1ـ از دولت و همه دستگاه‌های كشور می‌خواهیم قانون ارزنده عفاف و حجاب مصوب 14 دی‌ ماه 1384 را با قاطعیت اجرا كنند.

2ـ از همه دستگاه‌های فرهنگی و رسانه‌ها به ویژه صداوسیما می‌خواهیم ضمن معرفی الگوهای برتر و غرورآفرین زنان مسلمان و آثار پربركت حجاب در ارتقای فرهیختگی و فرزانگی زنان كشور آثار زیانبار فرهنگ غربی و نتایج مخرب آن در فروپاشی اجتماعی غرب و نابودی كانون خانواده‌ها را تبیین كنند و به تصویر كشند.

3ـ كاركنان دولت در محیط اداری الگوی مؤثری بر رفتار اجتماعی‌اند از دولت می‌خواهیم هر گونه كاستی و ضعف در این الگو را هر چه سریع‌تر مرتفع نماید.
4ـ از وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران می‌خواهیم با دیپلماسی فعال از حقوق زنان مظلوم مسلمان برای حفظ اصالت اسلامی خود در مقابل حكومت‌های ضد حقوق‌بشر اروپایی و آمریكایی مجدانه دفاع کند.

5ـ از وزارت آموزش و پرورش می‌خواهیم مبانی حجاب و عفاف و حقوق زن در اسلام همچنین واقعیت‌های ناشی از اجرای تفكر غربی در فروپاشی جوامع غربی را به صورت مستند و مستدل در كتاب‌های درسی وارد كنند.

6ـ از وزارت صنعت و تجارت می‌خواهیم با كمك اصناف محترم از تولید و فروش كالاهای مفسده انگیز و البسه نامناسب با شئون اسلامی جداً جلوگیری کنند.

7ـ ضمن اعلام بیزاری از مكاتب فاسد و غیرت سوز و خانمان برانداز غربی از وزارت ارشاد می‌خواهیم قاطعانه از تولید و انتشار آثار ضد فرهنگی و مغایر عفت عمومی و استفاده ابزاری از زن جلوگیری كند.

8ـ از وزات علوم و تحقیقات و فناوری می‌خواهیم به گونه‌ای برنامه‌ریزی كنند كه دختران برای تحصیلات عالیه مجبور به ترك شهر و دیار خود نباشند و بتوانند در شهر یا دست کم در استان خود ادامه تحصیل دهند.

9ـ همچنین از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و دانشگاه آزاد اسلامی می‌خواهیم دست کم در هر استان یك دانشگاه و در تهران بزرگ دو دانشگاه ویژه زنان تخصیص یا تأسیس نمایند.

10ـ از قوه قضائیه و نیروی انتظامی می‌خواهیم با مروجان فساد و دایركنندگان مجالس فاسد معامله مفسد فی‌الارض كنند و از همه ظرفیت‌های قانونی اداره اماكن برای برخورد با تولید و عرضه كالاهای مفسده‌انگیز بهره‌گیری نمایند.

11ـ ما شركت كنندگان در این راهپیمایی به كمیته‌های ده گانه ستاد مردمی ترویج عفاف و حجاب، وكالت می‌دهیم كه از جانب ما مصوبات این قطعنامه را از دستگاه‌های مسئول پیگیری و نتیجه را جهت اقدامات بعدی به اطلاع مردم برسانند.

والسلام علیكم و رحمت الله و بركاته

نویسنده: م ک
تاریخ: 18 تیر 90


معاون بین‌الملل حوزه‌های علمیه گفت: امروز جهان تشنه آموزه‌های مکتب تشیع است؛ به گونه‌ای که تاکنون 50 کشور از حوزه‌ علمیه در خواست استاد و اسلام شناس واقعی کرده‌اند.

نویسنده: م ک
تاریخ: 18 تیر 90به گزارش «شیعه نیوز» ، هیچکس نمی تواند با قاطعیت و بسادگی درباره لحظه های پرشگفتی جامعه فناوری محور آینده پیشگویی کند اما شاید از هم اینک باید درباره میدان داری نانو رایانه ها و دیگر ریز ابزارها در زندگی آینده یقین داشت.نویسنده: م ک
تاریخ: 18 تیر 90


معاون دانشجویی وزیر علوم گفت: تعداد دانشگاه های معتبر مالزی به یک دانشگاه تقلیل پیدا می کند.

به گزارش «شیعه نیوز« به نقل از مهر، محمود ملاباشی در جمع دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور که در مجتمع آموزشی فرهنگی آدینه گرد هم آمده بودند، گفت: مالزی در بین دانشگاه های ایران فقط دانشگاه تهران را قبول دارد.
 

نویسنده: م ک
تاریخ: 18 تیر 90


معترضان بحرینی با وجود تهدید رژیم این کشور مبنی بر سرکوب هرگونه تجمع اعتراضی، در شهرها و روستاهای نزدیک به منامه پایتخت این کشور کوچک حاشیه خلیج فارس تظاهرات کرده‎اند.
  

به گزارش «شیعه نیوز» ، به دنبال فراخوان حزب الوفاق بزرگ‎ترین حزب مخالف رژیم بحرین، معترضان ضد دولتی در روستاها و شهرهای اطراف پایتخت از جمله شهر ستره بعد از برگزاری نماز جمعه به خیابان‎ها ریختند.


نویسنده: م ک
تاریخ: 17 تیر 90


روسای دانشگاه‌های سراسر کشور در بیانیه پایانی نشست فرهنگی-اجتماعی بر لزوم استقرار نگاه کلان فرهنگی در دانشگاه‌ها تاکید کردند.


نویسنده: م ک
تاریخ: 17 تیر 90


رای جاده‎های پرخطر، «تابلو» لازم است. تا روندگان به بیراهه نیفتند و دچار گرگ و دزد نشوند. دست‎اندازهای جاده‎ها را هم باید برطرف کرد، تا زحمتی و مزاحتمی برای رهپویان پیش نیاید و راحت‎تر به هدف و مقصد برسند.

نویسنده: م ک
تاریخ: 17 تیر 90

یک قایق فرانسوی حامل فعالان هوادار فلسطین که با گریز از محاصره یونان ، قصد سفر به نوار غزه را داشت، در حالی که در جزیره کرت یونان برای سوخت‌گیری توقف کرده بود، توقیف شد.

به گزارشب خبرگزاری فرانسه، کلود لئوستیک، یکی از سامان‌دهندگان این قایق فرانسوی در پاریس گفت که گارد ساحلی یونان این قایق را پس از آن که در جزیره کرت در حال سوختگیری بود، توقیف کرده و آن را به شهر بندری سیتیا منتقل کرد.

این قایق حامی ۱۲ فعال هوادار فلسطین بود و “کرامت” نام داشت.


نویسنده: م ک
تاریخ: 17 تیر 90


دیکتاتور فراری یمن در حالی که آثار سوختگی با وجود چندین عمل جراحی پلاستیک، بر چهره وی مشهود بود، پس از مدتها در برابر دوربینها ظاهر شد و مردم کشورش را به نداشتن درک درست از دموکراسی متهم کرد.

به گزارش پایگاه میدل ایست آنلاین، “عبدالله صالح” در یک نطق تلویزیونی با چهره ای سوخته و دستان باند پیچی شده گفت: مردم یمن از دموکراسی درک اشتباهی دارند.


نویسنده: م ک
تاریخ: 16 تیر 90


حسرت شهادت در گفتگو با آنها محسوس است. اما شاید دلیلی برای ماندنشان میانمان وجود دارد، اینکه باشند تا آن روزها را به تصویر کشند. در میان حرفهایشان هوای چشمانشان زود ابری می شود و اشکشان سرازیر می شود. در میان این مردان، برخی اکنون در آسمانند و برخی آسمانی اند و روی زمین نفس خود را آزاد می سازند، یادشان زنده باد، آنانی که امروز نیستند و یا هستند و کمتر سراغشان را می گیریم.


نویسنده: م ک
تاریخ: 16 تیر 90


رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت:تحلیلگران غربی درجدیدترین تحلیل های خوداذعان کرده اند که باوجود آیت الله خامنه ای(رهبر معظم انقلاب)نمی توانند درمقابل بیداری اسلامی ومقاومت کاری کنند وبه همین دلیل مهمترین ماموریت ما دروادی مبارزه باجنگ نرم صیانت ازجایگاه ولایت فقیه است.نویسنده: م ک
تاریخ: 16 تیر 90


«روان شناسی شایعه و روش‌های مقابله»، اثری است از دکتر «غلامعلی افروز» که دفتر نشر فرهنگ اسلامی، چاپ سوم آن را در سال 1383 در قالب 68 صفحه راهی بازار نشر گردانیده است. این کتاب در ده فصل به ببرسی شایعه و مباحث مربوط به آن می پردازد.نویسنده: م ک
تاریخ: 16 تیر 90


رییس مجلس لبنان اخیرا گفت کسانی که به عنوان متهم دادگاه حریری معرفی شدند، افرادی هستند که اسراییل از مدت ها پیش به دنبال آنها بوده است؛ جمله ای که پشت آن رازهای زیادی درخصوص اتهام ترور حریری به’مصطفی بدرالدین’ و همراهان وی که آنها را شاگردان ‘عماد مغنیه’می خوانند، نهفته است.نویسنده: م ک
تاریخ: 16 تیر 90


‘میشل سلیمان’ رییس جمهور لبنان با اشاره به این موضوع که رسیدگی به پرونده 4 دیپلمات ربوده شده ایرانی را به عنوان یک پرونده انسانی و وجدانی در دستور کار خود قرار داده، گفت: دستور خواهم داد تا بخش های لبنانی مرتبط با این موضوع در حل این پرونده اقدامات لازم را به عمل آورند.کل صفحات : 24 1 2 3 4 5 6 7 ...

لینکدونی

بنردونی

امکانات سایت


این صفحه را در گوگل محبوب کنید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات