Loading...درحال بار گذاری ...
پایگاه جبهه جهادگران مجازی - مطالب فروردین 1390

پایگاه جبهه جهادگران مجازی

آینده از آن امت اسلامیست

قارتال آنلاین - مرجع تخصصی قالب و تم

قارتال آنلاین - ارائه دهنده بهترین ابزارهای وب و بدون تبلیغات

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90مدتی قبل مشاهده شد برخی از دخترکان بی‌حجاب با همراهی وحوش (سگ) در این مکان مقدس به ویژه قطعات شهدا پرسه‌زنی و خودنمایی می‌کنند. این نوع حضور آن هم در این مکان مقدس آزردگی خاطر خانواده‌های شهدا و ایثارگران را به همراه داشته است. آیا باز هم باید سکوت کرد؟

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90


کتاب شامل مقدمه مترجم، پیشگفتار، مقدمه مولف، و سه فصل است. فصل اول به آن دسته از منابع علم شیمی اختصاص دارد که دانشمندان مسلمان از آن بهره برده‌اند، فصل دوم درباره علم شیمی نزد مسلمانان است.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90بر اساس این گزارش، مسافر انگلیسی برای توجیه کار خود گفت: هنگامی که این دو مسلمان درباره دین صحبت می کردند بسیار وحشت زده شدم(!) و از اینکه آنها تروریسم(!) باشند نگران گشتم!

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90کشورهای بحرین، کویت، عمان، قطر، عربستان سعودی، و امارات متحده عربی هرگونه دخالت خارجی  در منطقه را محکوم کرده  تا به خیال خود از دخالت های رژیم  ایران در منطقه جلوگیری کنند آنها همچنین تهاجم به دیپلمات های سعودی در ایران را محکوم کردند.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90دبیر قرارگاه بیداری اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: تولید برنامه های چند رسانه ای و محصولات فرهنگی، رساندن کمک به مناطق نیازمند و ارتباط با دانشگاه های مختلف از دیگر برنامه های این قرارگاه است که امید داریم به آن دست پیدا کنیم.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90توسل به این علامات و تطبیق آن بر اشخاص مورد نظر ـ به فرض محال که صحیح باشد ـ با فراموش کردن علائم حتمیه، انحراف و اشتباه بزرگ دیگرى است که نشان مى‌دهد این افراد آگاهى کافى براى ورود در چنین مسائلى ندارند.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90سفیر آمریکا در عربستان در زمان انتقال این اطلاعات تاکید کرده که به‌دلیل خطر جدی که برای منبع این اطلاعات وجود دارد، نباید نام وی فاش شود و اکنون پس از 15 سال برخی منابع آمریکایی دست به افشای این اطلاعات زده‌اند.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90


با افزایش فشار علیه «القاعده» در عراق، بسیاری از نیروهای این شبکه به ویژه یاران «أبومصعب» به دیگر کشورها گریختند؛ گروهی از آنان روانه یمن شده و فعالیت گسترده دارند و مناطق جنوبی عربستان را نیز ناامن کرده اند؛ گروهی نیز به عربستان سفر کرده و از قلب این کشور، فعالیت خود را از سر گرفته اند؛ بخشی از آنان به شمال آفریقا به ویژه الجزایر رفته و فعالیت می کنند؛ گروهی نیز به دیار خود، «زرقاء» بازگشته و...

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90مقامات بحرینی محمد التاجر وکیل شیعی را در جریان تظاهرات حکومتی و نیز یک پزشک را به سبب معالجه مجروحان تظاهرکننده را در جریان عملیات سرکوبگرانه و هدف گرفتن پزشکان و بیمارستان ها دستگیر کرده اند.


نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90گفتنی است نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه با همکاری و پشتیبانی نیروهای اشغالگر سعودی تاکنون بیش از 9 مسجد و حسینیه را تخریب کرده و با خاک یکسان کردند.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90حالا جالب این است که حضار دارند به آقای صدیقی توجه می کنند از اعیان شخصیتی مملکت، و هم آقایانی که شرکت کننده بودند، ایشان هم با ضرس قاطع دارد مطلب را می گوید.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90به گزارش شیعه آنلاین به نقل از رهوا، عکس زیر در سایت رسمی رسایی منتشر شده است و مربوط به لبنان سال 1385 - و در کنار سنگ قبری با طول 30 متر که مشهور به قبر حضرت آدم علیه السلام است.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90

«مواعظ»، سلسله بحث های اخلاقی مرحوم آیت الله حق شناس (قدس سره) است که تحت اشراف شاگرد ایشان حجة الاسلام والمسلمین جاودان، به وسیله انتشارات تاویل و به اهتمام موسسه دین و دانش در سال 1388 چاپ اول جلد نخست آن راهی بازار نشر گردیده است.نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 31 فروردین 90
کل صفحات : 35 1 2 3 4 5 6 7 ...

لینکدونی

بنردونی

امکانات سایت


این صفحه را در گوگل محبوب کنید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic