Loading...درحال بار گذاری ...
پایگاه جبهه جهادگران مجازی - مطالب آذر 1389

پایگاه جبهه جهادگران مجازی

آینده از آن امت اسلامیست

قارتال آنلاین - مرجع تخصصی قالب و تم

قارتال آنلاین - ارائه دهنده بهترین ابزارهای وب و بدون تبلیغات

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 30 آذر 89

دانلود کنید

A0859777.jpg

تاریخ دو قتل عام بزرگ را به نام یهودیان صهیونیسم ثبت كرده است:

یكی سوزاندن مردم یمن به دست ذونواس پادشاه یهودی یمن به جرم گرویدن به دین مسیحیت در گودال‌های آتشین

و دیگری قتل عام 75 هزار ایرانی به فرمان استر ملكه خشایارشا.

 

محمود قاسمی: مقبره استر و مردخای با قتل عام 75 هزار ایرانی نباید زیارتگاه باشد

استر و مردخای مقبره زنی فاسده و یهودی است كه 75 هزار ایرانی را كشته است و هر سال برای این ایرانی‌كشی جشنی (با نام پوریم) از سوی صهیونیست‌ها برگزار می‌شود.

103

 

نویسنده: ف کریمی
تاریخ: 30 آذر 89

 

یوم الله 9 دی آمد .. منتظران ظهور .. جهاد روشنگرانه

 

 

یوم الله 9 دی  آمد!

ای منتظران ظهور منجی از چه نشسته اید؟!،

جهان ِ خفته نیاز به جهاد روشنگرانه دارد...

 

ای سرباز سید علی!  امروز اگر ادعایی داری باید ثابت کنی که سرباز ولایتی، نه خانه نشین ِ زهد و بی بصیرتی........

 

راهپیمایی پرشكوه عاشورائیان با حضور اقشار مختلف مردم تهران

 

متن کامل در ادامه مطلب

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 30 آذر 89

 به نقل از فارس :

فرماندار ریگان گفت: 31 كشته و زخمی آخرین آمار تلفات زلزله ریگان است.


محمد برزنگ  با اشاره به تلفات جانی زلزله شب گذشته ریگان اظهار داشت: تاكنون 26 مجروح و پنج كشته از زلزله شب گذشته در این شهرستان قطعی شده است.
وی افزود: تلاش برای بازگشایی هشت محور روستایی مسدود شده با كمك اكیپ‌های تخصصی راه و ترابری با سرعت ادامه دارد. 

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 27 آذر 89

یكی از دانشجویان شركت كننده در كلاس‌های عرفان كیهانی که خواست نامش فاش نشود در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی «خبرگزاری دانشجو»، ضمن تشریح جزئیات جلسات مخفی فرقه موسوم به عرفان کیهانی گفت: اختلاط زن و مرد و فساد اخلاقی در این جلسات تا حدی است که حدود دو ماه قبل یكی از شرکت کنندگان در این کلاس ها به دلیل افسردگی شدید خود را حلق‌آویز كرد.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 27 آذر 89

رئیس قوه قضائیه رسیدن به اهداف قوه قضائیه را نیازمند حمایت همه دانست و گفت: ما مدیران مسئول هستیم و باید به وظیفه خود عمل كنیم از خارج از دستگاه قضایی نیز باید به ما كمك كنند.
وی با گلایه از این كه گاهی احساس می شود هجمه های حساب شده ای متوجه استقلال قوه قضائیه می شود، گفت: توقع ما این است كه مسئولان، اصولگرها و حزب اللهی ها به قوه قضائیه كمك كنند. دستگاه قضایی متعلق به بنده نیست و بنده فقط در اینجا امانتدار هستم. قوه قضائیه مقتدر و مستقل باید تا ظهور آقا بماند تا بتواند در اجرای عدالت قدم بردارد.
وی ادامه داد: قطعا نواقص و كاستی هایی در دستگاه قضایی وجود دارد ولی مدیران در این دستگاه در حال خدمت هستند و گاهی به دلیل جرم های ناكرده مورد هجمه قرار می گیرند. آقایی بیان كرده كه چرا قوه قضائیه در برخورد با سران فتنه كوتاهی می كند و لیستی بلندبالا را اعلام می كند كه اگر این افراد محاكمه نشوند، خودمان اقدام می كنیم. یا دیگری كه در كنار ركن یمانی كعبه قسم می خورد كه اگر رئیس مجلس در خصوص سران فتنه صریح سخن نمی گوید به این دلیل است كه اگر حكومت عوض شد می خواهد در حكومت بعدی دستی داشته باشد. باید گفت انالله و اناالیه راجعون كه شما در كنار كعبه قسم جلاله می خورید.
وی افزود: من كه یك سال پیش گفتم این افراد را مجرم می دانم اما اینكه چرا نمی رسیم در لفافه بیان كردم كه یكسری مصالح عمومی در نظام وجود دارد كه بنده تعیین كننده این مصالح نیستم. از نماینده مجلس تعجب می كنم كه می گوید چرا دستگاه قضایی به موضوع سران فتنه رسیدگی نكرده است. من كه برای شما شخصا مسائل نظام را بازگو كردم این چه جفایی است كه علاوه بر توضیح تكراری انجام می دهید. آن زمان كه آقایان مشغول استراحت بودند قوه قضائیه مشغول رسیدگی به پرونده ها بود.
رئیس قوه قضائیه تاكید كرد: مصالح كلی نظام را رهبری تشخیص داده و ما هم سرباز او هستیم. آنها ادعا می كنند كه سرباز ولایت هستند این چه سربازی ولایت است كه شما به طور غیرمستقیم رهبری را مورد هجمه قرار داده و ما را سپر كرده اید. آیا كسی كه توهین و افترا می كند باید مجازات شود یا خیر؟ می خواهند ما را در مقابل حزب اللهی ها و اصولگراها قرار دهند. ما با حزب اللهی و بسیجی حرف نداریم. من دست بسیجی متعهد را نیز می بوسم اما اگر دادستان شهری جرمی را مشاهده كرد باید اقدام كند.
رئیس قوه قضائیه ادامه داد: شنیدم روحانی بزرگواری در روز عاشورا بر روی منبر رفته و به قوه قضائیه توهین كرده كه شما بی عرضه هستید كه به پرونده سران فتنه رسیدگی نمی كنید. مگر دستگیر كردن دو سه نفر برای قوه قضائیه كاری دارد، اندكی به خود بیایید اینها ظلم به قوه قضائیه است. من نسبت به شخص خاصی نظر ندارم، حرفم این است كه از احدی برای چشم پوشی از این حرف ها سفارش نمی گیریم مگر رهبر انقلاب.
آملی لاریجانی با تاكید بر این كه همه ما باید به قانون خاضع باشیم، گفت: این چه تهمت هایی است كه می زنید. آقای نماینده ای به من می گوید سعه صدر داشته باش اما یك كلام نمی گوید كه این فرد اشتباه كرده است. متاسفم برای عده ای كه هنگامی هم كه شفاعت می كنند، شفاعت ظالم را می كنند.
وی با اشاره اظهارات یك فرد مبنی بر اینكه «من نه به پست و مقام وابستگی دارم و نه راه خود را تغییر می دهم. اگر تخطی نسبت به قانون را بپذیریم راه را برای بسیاری از مسایل باز كردیم. گفته می شود قانون اساسی را قبول ندارم و تنها به وصیت پدر شهیدم عمل می كنم»، گفت: هنگامی كه بنی صدر گفت من به قانون عمل نمی كنم امام راحل فرمود غلط می كنی كه به قانون عمل نمی كنی. سایت هایی كه به بعضی از دستگاه ها وابسته هستند چرا این مباحث را پخش می كنند آنها بدانند كه برخورد ما قطعی است و انسان متدین اگر مرتكب جرمی شد باید مجازات شود.
آملی لاریجانی با بیان اینكه دستگاه قضایی برای 70 میلیون ایرانی است، اظهار امیدواری كرد كه عده ای این مسیر اشتباه را طی نكنند. او گفت: اگر نماینده مجلس هستیم سوگند یاد كرده ایم كه از حقوق ملت دفاع كنیم امیدوارم همه به دستگاه قضایی كمك كنند.

نویسنده: ف کریمی
تاریخ: 26 آذر 89

وقتی همه ما درگیر انتخاب های حقیر و زندگی های معمولی و یا حتی بی شرمانه هستیم .

 شهید آن کسی است که شک نمی کند ، وقتی همه ما شک می کنیم !!

حسینی تصمیم می گیرد

 

 

لحظه های حسینی ،

 لحظه های انتخاب بین درد و عافیت ،

 بین مرگ و زندگی ،

بین عشق و هوس ،

انتخاب بین ماندن و رفتن ،

 بین دروغ و راست ،

بین عافیت و شهادت است .

 

فکه عاشورای ۸۵ - استاد رحیم پور

متن کامل در ادامه مطلب


نویسنده: ف کریمی
تاریخ: 26 آذر 89

پرچم امام حسین (ع)تا ابد در اهتزاز خواهد ماند

تا حسین هست

ذلت نخواهد بود

تسلیم نخواهد بود

شکست نخواهد بود

عقب نشینی نخواهد بود

باید بدانیم

آمریکا و اسرائیل از حسین می ترسند نه از ما !!

چون دیدند ، شاه ایران را حسین شکست داد

صدام را حسین شکست داد

صهیونیست ها در جنوب لبنان از حسین شکست خوردند

جهان جدید را دوباره حسین و نام مقدس حسین خواهد ساخت

 

عاشورای ۸۵ - فکه

استاد رحیم پور ازغدی

نویسنده: ف کریمی
تاریخ: 26 آذر 89

ما فقط درباره عاشورای تاریخی صحبت نمی کنیم

راجع به یک فرهنگ

یک نور

یک حقیقت

صحبت می کنیم

عاشورا همان قدر که دیروز زنده بود

امروز زنده است و فردا......

فکه - عاشورای ۸۵ - استاد ازغدی

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 25 آذر 89

در نخستین هفته فتنه پس از انتخابات فایلی صوتی منتشر شد از تحلیل‌های فائزه هاشمی درباره انتخابات و حواشی‌ آن.

انتساب این فایل صوتی به فائزه هاشمی تاکنون تکذیب نشده است.

آنچه می‌خوانید متن پیاده شده فایل صوتی11دقیقه و 9 ثانیه‌ای است که برای پاسداری از حافظه تاریخی ملت ایران منتشر می‌شود.

در بخش هایی از این مطلب توهین هایی به مسئولین نظام است که حذف شده و نسبت به باقی مطلب نیز پیشاپیش از محضر خوانندگان محترم عذرخواهی می‌کنیم.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 25 آذر 89

سوال از دولت انگلستان: آیا این روش برخورد با دانشجویان معترض صحیح است؟

برخورد خشن پلیس با دانشجویان انگلیسی

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 25 آذر 89

پرسش:

فلسفه این که در روز عاشورا روزه گرفتن مکروه است چیست؟ دلیل آن چیست؟ وقتی برادران سنی را می بینم آنها می گویند روز عاشورا روزه گرفتن مستحب است. این فرق به خاطر چیست؟

پاسخ:

چنانکه می دانید منابع استنباط احکام فرد شیعه و اهل سنت متفاوت است که شاید مهمترین تفاوت آن باشد که شیعیان قول ائمه (ع) را همانند قول پیامبر (ص) حجت می دانند. اما اهل سنت چنین باوری ندارند.

بخوانید ...

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 25 آذر 89
نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 25 آذر 89

 
منبع
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور یکی از وظایف رسانه ها را افشاگری درباره موضوعات غیرقانونی و پشت پرده دانست و گفت: روال صحیح این است که پس از افشاگری رسانه ها، اگر کسی اعتراض به مطلب رسانه افشاگر داشته باشد در دستگاه قضا اقدام می کند و از سوی مقابل رسانه هم اسناد خود را ارائه خواهد کرد.

به گزارش شبکه ایران، انتشار دفاعیات مستند مدیر مسئول روزنامه ایران در دادگاه شکایت مهدی هاشمی رفسنجانی از وی، اگرچه بازتاب گسترده‌ای در سایت‌ها و خبرگزاری‌ها داشت، اما یکشنبه شب با اقدام عملی دادستانی تهران نه تنها از این رسانه ها حذف شد که حتی از صفحات همه روزنامه ها از جمله روزنامه ایران بیرون کشیده و اعلام شد که انتشار مستندات اشتهاردی درباره مهدی هاشمی ممنوع است.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 24 آذر 89
نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 24 آذر 89

 
 
تزول الجبال و لا تزل عض على ناجذك اعرالله جمجمتك تد فى الارض قدمك و اعلم ان النصر من عندالله

اگر كوه ها از جا كنده شوند تو استوار باش دندان ها را بر هم بفشار كاسه سرت را به خدا عاریت ده پاى بر زمین میخكوب كن و بدان كه پیروزى از سوى خداست.
 

                               برای دانلود

شهید حمید رحیم پور ازغدی در بهمن ماه سال 1346 در شهر مقدس مشهد در یک خانواده مذهبی به دنیا آمد.

پدر این شهید، حیدر رحیم پور ازغدی از فعالین سیاسی در دوران رژیم ستم شاهی و همرزم مبارزانی چون امام خامنه ای،  شریعتی و ... بود. حمید سالهای قبل از انقلاب را شاهد جلسات متعدد سیاسی پدرش با این بزرگان بود.

این شهید گرانقدر، چندین نوبت از بسیج به جبهه اعزام شد، و در آخرین سفرش در دی ماه سال 1365 ، هنگامی که کمتر از 19 سال داشت، در عملیات کربلای 4 به عنوان غواص شرکت داشت و در همین عملیات به شهادت رسید.

در مصاحبه ای با پدر شهید حمید رحیم پور، خاطراتی به یاد ماندنی از این شهید را مرور می کنیم...

کل صفحات : 7 1 2 3 4 5 6 7

لینکدونی

بنردونی

امکانات سایت


این صفحه را در گوگل محبوب کنید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات