Loading...درحال بار گذاری ...
پایگاه جبهه جهادگران مجازی - مطالب بهمن 1389

پایگاه جبهه جهادگران مجازی

آینده از آن امت اسلامیست

قارتال آنلاین - مرجع تخصصی قالب و تم

قارتال آنلاین - ارائه دهنده بهترین ابزارهای وب و بدون تبلیغات

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 30 بهمن 89

 
در میان رهبران و طیف طرفداران این جنبش نیز به انواع سلیقه‌های فکری و سیاسی و مذهبی برمی‌خوریم که هیچ عقل سلیمی نمی‌تواند این شکاف عمیق و این اتحاد ظاهری را با یکدیگر جمع کند و در اصطلاح منطقی به این نتیجه می‌رسد که اجتماع نقیضین محال است.

                                 

تریبون مستضعفین- جنبش سبز از ابتدا تحت رهبری ظاهری میرحسین موسوی دچار تناقضات بسیاری بوده است. تناقضاتی که شمارش آن به راحتی امکان‌پذیر نیست و لیست کردن و بررسی آن نیاز به انجام یک پژوهش دارد. از مسائلی چون ادعای پیروی از خط امام و عمل برخلاف خط امام و شعارهای انحرافی گرفته تا رقابت سیاسی میان چند نامزد انتخاباتی و ادعای پیروزی هر یک و انجام تقلب توسط رقیب مشترک؛ از تناقضاتی بوده است که از ابتدا دامن¬گیر این راه پر توهم بوده است.

در اینجا سعی شده تا برخی از تناقضات این جنبش در ماه¬های اخیر فعالیتش ذکر شود که نشانگر شکاف عمیق میان تصمیم‌ها و سردرگمی سران جنبش فتنه است.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 30 بهمن 89

یک کامیون بزرگ حامل کمک‌های اضطراری و طیور زنده برای مردم تحت محاصره‌ی پاراچنار، توسط طالبان پاکستان به یغما رفت.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 30 بهمن 89

عقب‌نشینی نیروهای امنیتی بحرین از میدان لؤلؤه

با عقب‌نشینی نیروهای امنیتی بحرین از میدان اصلی شهر منامه، مردم معترض این شهر در حال بازگشت به این میدان هستند.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 30 بهمن 89

صدها نفر از مردم عراق روز جمعه با برگزاری تجمع اعتراض آمیز روبروی اردوگاه اشرف در استان دیاله، خواستار محاکمه جنایتکاران گروهک تروریستی منافقین و اخراج آنها از کشورشان شدند.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 30 بهمن 89

اخبار رسیده از طرابلس، پایتخت لیبی، حاکی از آن است که خانواده «معمر قذافی»، رهبر این کشور که بیش از 42 سال است بر مسند قدرت تکیه داده، عصر روز گذشته، لیبی را به محل نامعلومی ترک کردند

به گزارش تابناک، در همین حال، برخی پایگاه های خبری لیبی، صبح امروز از استعفای دسته جمعی شماری از اعضای شورای رهبری انقلاب لیبی خبر دادند.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 30 بهمن 89

عضو مرکز حقوق بشر بحرین با اشاره به اقدام نیروهای امنیتی این کشور در زمینه دستگیری معترضان و شلیک به جمجمه آنها، بر لزوم تحویل مسوولان و عامران کشتار ملت بحرین به دادگاه های بین المللی و تعقیب قضایی آنان تاکید کرد.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 30 بهمن 89

عربستان نیروهای نظامی خود را برای مقابله با شیعیان انقلابی به بحرین فرستاده است.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 30 بهمن 89

مدتی است برخی سایت های منتسب به آقای هاشمی تحلیل هایی در زمینه سکوت آقای دکتر احمدی نژاد در قبال جریان فتنه منتشر می کنند.
 
هدف جریان فتنه این بود که موضوع مخالفت با نظام را در لفافه ای از "انتقاد درون نظام" و "انتقاد از دولت احمدی نژاد" پیش ببرد و وقتی آشوب ها به اوج رسید با موج سواری شعارها را به سمت ضدیت با نظام تغییر داده و به دست نیروهای معتقد به اصل نظام (و منتقد احمدی نژاد) اصل نظام اسلامی را بزند اما " و مکروا و مکرالله و الله خیر الماکرین."

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 30 بهمن 89

همزمان با اوج‎گیری قیام مردم بحرین شیعیان عربستان نیز تظاهراتی مشابه در شرق این كشور برگزار كردند.

نویسنده: میثم خسروی
تاریخ: 30 بهمن 89

روزنامه اطلاعات علاوه حذف بخش‌هایی از سخنان آیت‌الله جنتی که درباره لزوم برخورد جدی با سران فتنه بیان شده بود، حتی به قطعنامه مردم در راهپیمایی روز گذشته نیز رحم نکرد و تمامی بخش‌هایی را که درباره این افراد بود، حذف کرد.


http://www.magiran.com/cover/mg2387_704ics.jpg


درحالی که مردم ایران یکپارچه برای محاکمه سران فتنه متحد شده‌اند و تمام مسئولان نظام و چهره‌های برجسته سیاسی کشور از لزوم برخورد جدی و بدون بخشش با سران فتنه سخن می‌گویند، به نظر می‌رسد یک جریان رسانه‌ای خاص که وابستگی پنهان به فتنه‌گران دارد، به دنبال به فراموشی سپردن جنایات این افراد است.

نویسنده: میثم خسروی
تاریخ: 30 بهمن 89

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: در ایران این فتنه یک پدرخوانده‌ای دارد که با اتاق فکری که راه‌اندازی کرده است به فتنه‌گران خط می‌دهد و خودش با سکوت و هم‌نوایی با این جریان، فتنه را هدایت می‌کند.
سعید قاسمی، استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با فارس، ضمن تبریک به مناسبت پیروزی‌های مکرر سال گذشته و پیروزی مردم شریف در فتنه 88 تصریح کرد: پیروزی‌های مردم آزاده و قهرمان مصر و تونس قطعاً منبعث از انقلاب اسلامی ایران است.


http://media.farsnews.net/Media/8612/Images/jpg/A0391/A0391450.jpg

نویسنده: میثم خسروی
تاریخ: 30 بهمن 89

ریز نقش بود و جثه‌ای کوچک داشت اما در کار کشاورزی زبانزد همگان بود.یک بار هم به عنوان کشاورز نمونه کشور انتخاب شد و توسط رئیس‌جمهور وقت،آیت الله خامنه‌ای مورد تشویق کتبی قرار گرفت.عنوان این تقدیرنامه «برادر حسین قمی» بود. شیخ حسین چندین بار به این عنوان افتخار می‌‌گفت که آیت الله خامنه‌ای مرا برادر خطاب کرده است.


نویسنده: میثم خسروی
تاریخ: 30 بهمن 89

هاشمی رفسنجانی در حالی که در رأس مجلس خبرگان قرار دارد، چگونه احتمال می‌دهد شاید روزی نظام ما ولی فقیه نداشته باشد؟ چگونه است هاشمی رفسنجانی دانشگاه آزاد را همیشگی می‌داند ولی ولایت فقیه را نه؟ کدام نظام مدّنظر هاشمی است که ولی فقیه ندارد؟


نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 30 بهمن 89

خیل عظیم نماز گذاران تهرانی امروز پس از اقامه نماز جمعه تهران از خیابان های اطراف تهران به سمت میدان انقلاب روانه شدند تا با حضور در این میدان ضمن اعلام محکومیت فتنه ۲۵ بهمن خواستار محاکمه فوری سران فتنه شوند.

نویسنده: مرگان ازغدی
تاریخ: 30 بهمن 89

به گزارش کیهان:ارگان رسمی دولت انگلیس از گسترش اتفاق نظر در میان اعضای خانواده بزرگ نسبت به دست اندركاران داخلی فتنه ابراز نگرانی كرد.

بی بی سی با بررسی اتفاق نظر پدید آمده در طیفی از چهره های سیاسی در ایران- از مراجع عظام و اصولگرایان و رئیس و نمایندگان مجلس گرفته تا چهره هایی مانند ناطق نوری، حسن روحانی، و حتی اقلیت مجلس- نوشت: همگرایی و اجماع نیروهای مختلف اصولگرا در محكومیت میرحسین موسوی، مهدی كروبی و محمد خاتمی و تقاضای فزاینده برای مجازات آنها، فرض دستگیری قریب الوقوع را تقویت می كند، چرا كه به نظر می رسد دیگر، محاكمه و تنبیه قانونی «سران فتنه» محدود به رسانه ها و تشكل های دانشجویی هوادار دولت و نیروهای افراطی در بلوك قدرت نیست و پژواك این خواست اكنون به سطوح بالاتر قدرت ارتقا یافته است.

کل صفحات : 47 1 2 3 4 5 6 7 ...

لینکدونی

بنردونی

امکانات سایت


این صفحه را در گوگل محبوب کنید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic