تبلیغات
Loading...درحال بار گذاری ...
پایگاه جبهه جهادگران مجازی - نمایش قرآن منتسب به امام حسین‌ (ع)

پایگاه جبهه جهادگران مجازی

آینده از آن امت اسلامیست

قارتال آنلاین - مرجع تخصصی قالب و تم

قارتال آنلاین - ارائه دهنده بهترین ابزارهای وب و بدون تبلیغات

نویسنده: م ک
تاریخ: 14 تیر 90حتشم‌پور با بیان اینکه قرآن‌های منتسب به اهل بیت (ع) مانند امام حسین (ع)، امام سجاد (ع)، امام موسی کاظم (ع) به نمایش عموم گذاشته شده است، اذعان داشت: یکی از نکات مهم این نمایشگاه قرآنی، وجود قرآن منتسب به امام حسین‌(ع) است که توسط مقام معظم رهبری وقف آستان قدس رضوی شده است.

به گزارش شیعه آنلاین به نقل از فارس، مسئول غرفه کتب خطی قرآن کریم در حاشیه بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از نمایش قرآن وقف شده مقام معظم رهبری منتسب به امام حسین‌(ع) خبر داد.

"مهدی محتشم‌پور" مسئول غرفه خطی قرآن کریم با اشاره به اینکه قدیمی‌ترین نسخه خطی این غرفه به قرن اول هجری باز می‌گردد، اظهار داشت: در این نمایشگاه قرآن خطی به زبان‌های مختلف دنیا از قبیل انگلیسی، تاجیکی، بنگلادشی و... در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه از قرآن‌های خطی متعلق به موزه قدس آستان رضوی استفاده شده است، ادامه داد: از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این غرفه وجود قرآن خطی «احمد نی‌ریزی» یکی از خوشنویسان به نام ایران است.

محتشم‌پور با بیان اینکه قرآن‌های منتسب به اهل بیت (ع) مانند امام حسین (ع)، امام سجاد (ع)، امام موسی کاظم (ع) به نمایش عموم گذاشته شده است، اذعان داشت: یکی از نکات مهم این نمایشگاه قرآنی، وجود قرآن منتسب به امام حسین‌(ع) است که توسط مقام معظم رهبری وقف آستان قدس رضوی شده است.

لینکدونی

بنردونی

امکانات سایت


این صفحه را در گوگل محبوب کنید