تبلیغات
Loading...درحال بار گذاری ...
پایگاه جبهه جهادگران مجازی - کج فهمی از دین ما را غیر متمدن می کند

پایگاه جبهه جهادگران مجازی

آینده از آن امت اسلامیست

قارتال آنلاین - مرجع تخصصی قالب و تم

قارتال آنلاین - ارائه دهنده بهترین ابزارهای وب و بدون تبلیغات

نویسنده: م ک
تاریخ: 14 تیر 90


شیخ حسن صفار:


رسول الله (ص) در بین غیر متمدن ترین افراد آن زمان زندگی می کرد و یکی از اهداف رسالتش مبارزه با آن افکار و عقاید جاهلانه و غیر متمدنانه بود لذا ما اکنون برای حرکت در مسیر پیشرفت تمدن بشری، باید اسلام واقعی را پیاده و اجرا کنیم زیرا اسلام واقعی همسو با تمدن حرکت می کند و به روز می شود.

به گزارش شیعه آنلاین، حجة الإسلام شیخ "حسن صفار" چهره سرشناس شیعیان عربستان سعودی طی اظهاراتی بدون اشاره مستقیم به مفتی های وهابی و افراطیون آل سعود، گفت: کج فهمی از دین ما را غیر متمدن می کند.

"حسن صفار" در ادامه اظهارات خود افزود: امت اسلامی در طول تاریخ امتی متمدن بوده اما کج فهمی و برداشت نادرست از دین و مسائل دینی ما را از مسیر درست منحرف خواهد کرد و ما را به انسان های غیر متمدن تبدیل می کند.

وی همچنین گفت: مقاصد شریعت اسلامی واضح و آشکار است و اگر با پیشرفت زمان ما هم نگاه و دیدمان را پیش ببریم، هیچ گاه از تمدن بشری عقب نمی مانیم. جمود و افراط گرایی در دین قابل قبول نیست.

او در ادامه افزود: رسول الله (ص) در بین غیر متمدن ترین افراد آن زمان زندگی می کرد و یکی از اهداف رسالتش مبارزه با آن افکار و عقاید جاهلانه و غیر متمدنانه بود لذا ما اکنون برای حرکت در مسیر پیشرفت تمدن بشری، باید اسلام واقعی را پیاده و اجرا کنیم زیرا اسلام واقعی همسو با تمدن حرکت می کند و به روز می شود. در این صورت هیچ گاه عقب نمی مانیم.

گفتنی است مهم ترین و جنجال برانگیزترین بحث فعلی در صحنه داخلی عربستان سعودی، مسأله رانندگی زنان است که اختلاف نظر بسیار زیادی را در این کشور به وجود آورده است.
 

لینکدونی

بنردونی

امکانات سایت


این صفحه را در گوگل محبوب کنید