تبلیغات
Loading...درحال بار گذاری ...
پایگاه جبهه جهادگران مجازی - هشدار عربستان به ناتو درباره ایران

پایگاه جبهه جهادگران مجازی

آینده از آن امت اسلامیست

قارتال آنلاین - مرجع تخصصی قالب و تم

قارتال آنلاین - ارائه دهنده بهترین ابزارهای وب و بدون تبلیغات

نویسنده: م ک
تاریخ: 10 تیر 90


SHIA-NEWS شیعه نیوز :
 
وزنامه‌ی گاردین، به نقل از یك مقام سعودی با طرح احتمال دستیابی ایران به سلاح هسته‌یی پیامد چنین اقدامی را تلاش ریاض برای تولید سلاح هسته‌یی دانست.

به گزارش «شیعه نیوز» ، عربستان به ناتو هشدار داده است در صورت دستیابی ایرانی به سلاح هسته‌یی، ریاض سیاست‌هایی را دنبال خواهد كرد كه به پیامدهای بی‌شمار و فوق‌العاده‌ای منجر خواهد شد.

روزنامه‌ی گاردین این سخنان را به نقل از ملك تركی الفیصل ـ رییس پیشین اطلاعات جاسوسی عربستان و سفیر پیشین این كشور در واشنگتن و لندن ـ بیان كرد كه در اوایل ماه جاری در دیدار با مقامات ارشد ناتو در پایگاه هوایی انگلیس مطرح شده بود.

این گزارش و سخنان فیصل درباره احتمال دستیابی ایران به سلاح هسته‌یی در حالی منتشر می‌شود كه تهران همواره بر صلح‌آمیز بودن فعالیت و برنامه‌ی هسته‌یی خود تاكید كرده است و گزارشات آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز نبود هرگونه انحراف در مورد و فعالیت‌های هسته‌یی اعلام شده‌ی ایران را تایید كرده است.

بنابراین گزارش، فیصل به این كه عربستان چه سیاست‌هایی را دنبال خواهد كرد اشاره‌ای نكرده است اما گاردین خود به نقل از یك مقام سعودی كه وی را نزدیك به فیصل خواند و به نامش اشاره نكرد نوشت كه در صورت وقوع چنین سناریویی، عربستان نیز به تولید سلاح هسته‌یی روی خواهد آورد.
 
منبع : ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز

لینکدونی

بنردونی

امکانات سایت


این صفحه را در گوگل محبوب کنید