Loading...درحال بار گذاری ...
پایگاه جبهه جهادگران مجازی - آنهایی که از مستی گناه لذت می‌برند و به آن افتخار می‌کنند!

پایگاه جبهه جهادگران مجازی

آینده از آن امت اسلامیست

قارتال آنلاین - مرجع تخصصی قالب و تم

قارتال آنلاین - ارائه دهنده بهترین ابزارهای وب و بدون تبلیغات

نویسنده: م ک
تاریخ: 31 خرداد 90


می‌گویند افتخار می‌كنم كه قدرت چنین كاری را دارم و آن را وسیله عزت خود می‌دانند یا می‌گویند شما عرضه ندارید كه این حرف را می‌زنید!
SHIA-NEWS شیعه نیوز:


به گزارش «شیعه نیوز» ، اگر كسی گناه كرد و توبه نكرد، رفته رفته از خدا دور می‌شود زیرا گناه عقل انسان را زایل می‌كند.

آیت الله علوی گرگانی در شرح حدیث پیامبر در کتاب پندهای رسول اعظم(صلی الله علیه و آله) می نویسند" پیامبر فرمودند: یابن مسعود! از مستی گناه پرهیز كن بدرستی كه برای گناه مستی است مانند مستی شراب بلكه شدیدتر از آن. اگر كسی گناه كرد و توبه نكرد، رفته رفته از خدا دور می‌شود زیرا گناه عقل انسان را زایل می‌كند. انسان بار اول از انجام گناه اضطراب دارد و بار دوم و سوم برایش عادی می‌شود و در مراحل بعد لذت می‌برد.
سوره بقره آیه 206 قرآن می‌فرماید: وقتی به او می‌گویی این كار زشت را انجام نده می‌گوید: افتخار می‌كنم كه قدرت چنین كاری را دارم و آن را وسیله عزت خود می‌دانند یا می‌گویند شما عرضه ندارید كه این حرف را می‌زنید اگر به این مرحله برسند دیگر نمی شود جلو آنها را گرفت. انسان باید به خود بگوید كه شاید اشتباه دارم و باید تلاش كنم اشتباهات خود را برطرف نمایم والا اگر موعظه را نشنود و كاملاً خود را هدایت شده بداند و از طرفی هر كاری را هم كه بخواهند، انجام می‌دهند. آن‌ها باید بدانند جایگاهشان جهنم است زیرا جسم كثیف و جرم گرفته را باید داخل آتش انداخت تا صیقلی شود. این ها را باید به جهنم ببرند تا جوهره‌ی اصلی آنان بیرون آید. سوره مجادله آیه 8 نیز می‌گوید جهنم بد جایگاهی است.

خدا می‌فرماید: این‌ها كر و كور و لال هستند، راه بازگشت برایشان نیست و آن چه را كه در روی زمین قرار داده ایم، برای آن‌ها زینت كردیم تا بیازمایم چه كسی عملش بهتر است «طَبَعَ اللهُ عَلی قُلُوبِهِم» خدا بر قلوبشان مهر می‌زند".


منبع : برنا

لینکدونی

بنردونی

امکانات سایت


این صفحه را در گوگل محبوب کنید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic